perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në greqisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): έμπορος, αγοραστής
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në greqisht, έμπορος në shqip
tregtar në greqisht