perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në greqisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): τηλεφωνώ
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek tringëllin, tringëllin në greqisht, τηλεφωνώ në shqip
tringëllin në greqisht