perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në greqisht

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): ντροπή
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në greqisht, ντροπή në shqip
turp në greqisht

Fjalë të ngjashme

partizan fk suva weather dhimbje barku