perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në greqisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): καθίζω, βάζω, εγκαθιστώ
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në greqisht, καθίζω në shqip
vendos në greqisht