perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në greqisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (7): ένα, ένας, μοναδικός, μοναχός, μόνο, μονός, μόνος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në greqisht, ένα në shqip
vetëm në greqisht

Fjalë të ngjashme

saroj khan besnik dervishi