perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në greqisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): επισκέπτομαι, επίσκεψη
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek vizitë, vizitë në greqisht, επισκέπτομαι në shqip
vizitë në greqisht