perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zbukuroj në greqisht

Fjalë: zbukuroj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): στολίζω, κεντώ, βάφω
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek zbukuroj, zbukuroj në greqisht, στολίζω në shqip
zbukuroj në greqisht