perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në greqisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): διεγείρω, ξυπνώ
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek zgjoj, zgjoj në greqisht, διεγείρω në shqip
zgjoj në greqisht