perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: grij

Fjalor: anglisht grij
Përkthime: chop, hack, hash, mangle, mince
grij në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: krájet, nakrájet, nasekat, posekat, přerušovat, řezat, rozkrájet, rozřezat, rozsekat, sekat
grij në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hacken
grij në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hakke
grij në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cortar, picar, rebanar, repicar
grij në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: couper, hacher
grij në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mozzare, tagliare, tritare
grij në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hakke
grij në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: рубить, семенить, сечь
grij në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hacka
grij në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: рэзаць
grij në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hakata
grij në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κόβω
grij në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: aprítani, vagdal
grij në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cortar, picar, rachar
grij në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вирізати, вирізка, відрізаний, відрізати, зарубка, зріз, клеймо, косити, котлета, порвати, поривати, поріз, порізати, різати, розрізати, розтинати, рубаніть, рубати, сікти, січеник, скоротити, скорочення, скорочування, скорочувати, спотворити, фасон, хутро, шаткувати, шматуйте
grij në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: siekać
grij në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gris cu lapte, crij toulouse, grij il 2, grij dedicado, grij kenteken, grij foro, grij escuadron, alicia grij, tinten grijs, sofia grij