perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: grusht

Fjalor: anglisht grusht
Përkthime: handful, divot, fist
grusht në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hrst, hrstka, pěst
grusht në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: handvoll, händchen, faust
grusht në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: manojo, puñado, puño
grusht në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: creux, javelle, jointée, paume, poignée, veillotte, poigne, poing
grusht në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: manciata, pugno
grusht në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: горсть, пригоршня, горстка, горсточка, кулак
grusht në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: прыгаршчы, кулак
grusht në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kourallinen, nyrkki
grusht në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: pregršt
grusht në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: marék, marok, maroknyi
grusht në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: manjou, pulado, punhado, puo, punho
grusht në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: жменя, пригорща, волочіння, кулак, куркуль
grusht në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: garść, garstka, pięść
grusht në polonisht »
Fjalor: danez
Përkthime: næve
grusht në danisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: knyttneve, neve
grusht në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: knytnäve, näve
grusht në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: rusikas
grusht në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γροθιά
grusht në greqisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: päsť
grusht në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

grusht ne tirane, grusht shteti, grusht ne parlamentin shqiptar, grusht shteti wikipedia, grusht ne rruge, grusht ne parlament, grusht femrash, grusht ne futboll, grusht shteti 1998, grusht ne rusi