perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gusht

Fjalor: anglisht gusht
Përkthime: august
gusht në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: velebný, vznešený
gusht në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: august
gusht në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: august
gusht në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: agosto, augusto
gusht në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: août, auguste
gusht në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: agosto
gusht në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: august
gusht në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: август
gusht në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: august, augusti
gusht në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: август
gusht në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: жнивень, жнівень
gusht në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: august
gusht në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: elokuu
gusht në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αύγουστος.
gusht në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kolovoz
gusht në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: augusztus, magasztos
gusht në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: rugpjūtis
gusht në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: agosto, augusto
gusht në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: серпень, серпневий
gusht në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: sierpień
gusht në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gusht definition, gushy meaning, gushy stuff, gushy synonym, gishy goo, gushy gushy, mushy define, gushy love quotes, gushy love songs, mushy love poems