perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: hënë

Fjalor: anglisht hënë
Përkthime: moon
hënë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: luna
hënë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mond
hënë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: måne
hënë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: luna
hënë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cafarde, lune, satellite
hënë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: luna
hënë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: måne
hënë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: луна
hënë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: måne
hënë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: луна
hënë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: месяц
hënë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kuu
hënë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kuu
hënë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φεγγάρι
hënë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: mjesec
hënë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hold
hënë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: mėnulis, palydovas
hënë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: lua
hënë në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: księżyc
hënë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

e hënë