perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: hap

Fjalor: anglisht hap
Përkthime: crotch, footfall, footstep, gait, pace, pas, step, stride
hap në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chod, chůze, krok, opatření, pochod, schod, stupeň, zákrok
hap në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gang, gangart, schritt, tritt, vorkaufsrecht
hap në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: drag, gang, skridt, steg, trappe, trin
hap në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: paso, pisada, zancada
hap në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: démarche, enjambée, marche, pas
hap në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: andatura, passo, scalino
hap në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: drag, fottrinn, gang, skritt, steg, trappetrinn, trinn, tritt
hap në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: поступь, походка, шаг
hap në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: åtgärd, drag, skritt, steg
hap në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: походка
hap në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: шаг
hap në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kõnnak, samm
hap në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: askel, käynti, toimenpide
hap në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βήμα, διάβημα, περπατησιά
hap në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: hod, korak
hap në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: lépés
hap në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: eisena, žingsnis
hap në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: andar, paço, passo, pisada
hap në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: krok
hap në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: крок, крокувати, простувати, прямувати, темп, хода, шаг
hap në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: krok
hap në polonisht »

Fjalë të ngjashme

hap email qysh dush, hap facebook, hap ide, hap llogari bankare online, hap nje skype, hap facebook te ri, hap adres skype, hap chan menu, hap insurance, hap arnold