perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: hardhi

Fjalor: anglisht hardhi
Përkthime: grape, grapevine, grape-vine, vine
hardhi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: réva
hardhi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: rebe, rebstock, wein, weinrebe, weinstock, weintraube
hardhi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: vindrue, vinstok
hardhi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cepa, vid, viña
hardhi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cep, cépage, lambrusque, vigne
hardhi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: vigna, vite
hardhi në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: виноград
hardhi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: vinstock
hardhi në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: viinapuu
hardhi në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κλήμα
hardhi në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csemegeszőlő, szőlőtőke
hardhi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: vynuogė
hardhi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cepa, vid, videira, vinha
hardhi në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: виноград
hardhi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: winorośl
hardhi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

hardhi fadhillah, hardhi fadilah, hardhi pranata, hardhi harris, hardhia e rrushit, hardhi rrushi, hardhi smart consulting, hardy sandhu, hardhi fadhilla, hadhi -trike