perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: harroj

Fjalor: anglisht harroj
Përkthime: forget, forgotten
harroj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: zanedbat, zapomenout, zapomínat
harroj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: vergessen, verlernen
harroj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: glemme
harroj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: desaprender, olvidar, olvidarse
harroj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: désapprendre, oublier
harroj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dimenticare, dimenticarsi, obliare, scordare
harroj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: glemme
harroj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: забывать
harroj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: glemme
harroj në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: забывацца, забываць
harroj në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: unustama
harroj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: unohtaa
harroj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ξεχνώ
harroj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zaboraviti
harroj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: elfelejteni, felejt, megfeledkezik
harroj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: užmiršti, užsimiršti
harroj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: desaprender, esquecer, olvidar
harroj në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: забувати
harroj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zapominać
harroj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

harroj pranverat, harroj kujtimet, harroj pranverat meda, harroj ditet tona, harroj pranverat afrim muqiqi, harroj kujtimet king way, harroj ditet tona meda, ste harroj