perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: hekur

Fjalor: anglisht hekur
Përkthime: iron, ironing
hekur në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: železo, želízko
hekur në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bügeleisen, eisen, plätteisen
hekur në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: jern
hekur në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: hierro, plancha, ferro
hekur në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: fer, chausse-trape
hekur në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ferro
hekur në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: jern, strykejern
hekur në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: железо, утюг
hekur në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: pressjärn, järn, jern
hekur në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: желязо
hekur në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: зялеза, жалеза
hekur në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: raud
hekur në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kahle, rauta
hekur në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: željezo
hekur në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: vas, vasaló
hekur në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: geležis
hekur në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ferro
hekur në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: železo
hekur në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: železo
hekur në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: żelazko, żelazo
hekur në polonisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: заліззя, залізо, залізяччя
hekur në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

hekur per hekurosje, hekur tek, hekur per flok, hekur punues, hekur me avull, hekur per ndertim, hekur nikel, hekur hekurosje, hekur nikelit, hekur ndertimi