perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: hell

Fjalor: anglisht hell
Përkthime: barbecue, broach, broaching, grill, spit
hell në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: brož
hell në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bratspieß, brosche, spieß
hell në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: broche, grill, rist
hell në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: asador, broche
hell në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: broche, haste
hell në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: spiedo, spilla
hell në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: brosje, grill, rist
hell në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: брошка, брошь, вертел
hell në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: grill
hell në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: varras
hell në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nyárs
hell në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sagė
hell në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: broche
hell në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: broşă
hell në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: pľuvať
hell në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вертел
hell në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: rożen
hell në polonisht »

Fjalë të ngjashme

hell baby, hellboy, hell on wheels, hell baby full movie, hell and back, hell on wheels season 3, hell pizza, hell bunny, hell above lyrics, hell girl