perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: helm

Fjalor: anglisht helm
Përkthime: bane, poison, venom, virus, vitriol
helm në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: jed, jedovatý, vir, zloba
helm në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gift, virus
helm në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: edder, etter, gift, virus
helm në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ponzoña, veneno, virus, tóxico, zaraza
helm në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bave, poison, toxique, venin, virus, antipoison, mort-aux-rats
helm në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: veleno, virus
helm në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: edder, etter, gift, virus
helm në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вирус, яд, отрава
helm në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: etter, gift, edler
helm në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: вирус, отрова
helm në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: mürk, tigedus, viirus
helm në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: myrkky
helm në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: δηλητήριο, ιός
helm në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: otrov, virus
helm në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: vírus, méreg
helm në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: nuodas, virusas
helm në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: peçonha, tóxico, veneno, vírus
helm në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: strup
helm në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: jed
helm në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вірус, інфекція, отрута, отруту
helm në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: jad, trucizna, trutka
helm në polonisht »

Fjalë të ngjashme

helm akrepi, helm bank, helm ink, helm kyt, helm bar, helm boots, helm inc, helm of the crackling protector, helm of the cursed protector, helm of awe