perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: heq

Fjalor: finlandez heq
Përkthime: hävittää, lakkauttaa, poistaa, riisua, syrjäyttää
heq në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: eltávolít
heq në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: abastar, abolir, afastar, banir
heq në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: izbrisati
heq në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wół
heq në polonisht »

Fjalë të ngjashme

heq dalby, heq diesel, heq watch, heq plugin, heq cranes, heq 5 pro, heq quartz, eq vst, heq comms and data, heq words