perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: herët

Fjalor: anglisht herët
Përkthime: betimes, earlier, early, soon, sooner, premature, timely, youth
herët në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: brzy, včas, časný, předčasný, raný, unáhlený, včasný
herët në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: früh, frühzeitig, zeitig, primär, zeitgerecht
herët në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tidlig, tidligt, snarlig
herët në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pronto, temprano
herët në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: haut, tôt, hâtif, matinal, précoce
herët në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: presto, mattiniero, mattutino, precoce
herët në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tidlig, snarlig, tidig
herët në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ранний, рано
herët në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bitti, tidlig, snarlig, tidig
herët në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: рано, ранен
herët në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: рана, ранні
herët në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: varajane
herët në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: aikaisin, varhain, aikainen, varhainen
herët në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: νωρίς
herët në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: jókor, korán, korai
herët në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ankstyvas
herët në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cedo, pronto, precoce, prematuro
herët në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: рано, ранішній, ранковий, ранній, скороспілка, юнацький, юний
herët në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wcześnie, wczesny
herët në polonisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: rano
herët në kroatisht »

Fjalë të ngjashme

herët a vonë