perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: historik

Fjalor: anglisht historik
Përkthime: historic, historical, history, antique
historik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dějinný, historický, antický, starobylý, starodávný, starověký, starožitný
historik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: geschichtlich, historisch, historischen, altertümlich, antik
historik në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: historisk, antikvitet
historik në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: histórico, antiguo
historik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: historique, antique
historik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: storico, antico
historik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: historisk, antikk, antikvitet, forntida
historik në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: исторический, древний
historik në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гістарычны
historik në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: historiallinen
historik në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: povijesni, antički
historik në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: történelmi, antik, műemlék, ókori
historik në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: histórico, antigo, vetusto
historik në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: історичний
historik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dziejowy, historyczny, zabytkowy
historik në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: historisk, ålderdomlig, antik, antikvitet, forntida
historik në suedisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ιστορικός
historik në greqisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: antic
historik në rumanisht »

Fjalë të ngjashme

historik orders, historik hotel gotisches haus garni, historik hotel goldener hirsch rothenburg, historik hotel gotisches haus, historik internet explorer, historik google, historik på mac, historik hotel ochsen, historik chrome, historik fiedler