perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: hotel

Fjalor: anglisht hotel
Përkthime: hotel
hotel në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hotel
hotel në çeki »
Fjalor: danez
Përkthime: hotel
hotel në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: hotel
hotel në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: hôtel, hôtelier
hotel në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: albergo
hotel në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hotell
hotel në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гостиница, гостиничный, отель, отельный
hotel në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: хотел
hotel në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гастiнiца
hotel në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: hotell
hotel në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hotelli
hotel në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ξενοδοχείο
hotel në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: hotel
hotel në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hotel, szálloda
hotel në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: viešbutis
hotel në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: hotel
hotel në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: готель
hotel në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: hotelowy
hotel në polonisht »

Fjalë të ngjashme

hotel dardha, hotel transylvania, hotel tirana, hotel palace durres, hotel splendid budva, hotel makpetrol mavrovo, hotel arxhena, hotel rogner, hotel mondial tirana, hotel bistra mavrovo