perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: hudhër

Fjalor: anglisht hudhër
Përkthime: garlic
hudhër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: česnek
hudhër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: knoblauch, lauch
hudhër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hvidløg
hudhër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ajo
hudhër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ail, ciboule
hudhër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: aglio
hudhër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hvitløk
hudhër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: чеснок
hudhër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: vitlök
hudhër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: чесън
hudhër në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: часнок
hudhër në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: küüslauk
hudhër në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σκόρδο
hudhër në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fokhagyma, mogyoróhagyma
hudhër në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: česnakas
hudhër në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ajo, alho
hudhër në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: česen
hudhër në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: cesnak
hudhër në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: czosnek
hudhër në polonisht »