perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në hungarisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): tea, elszakadás, repedés, szakítás, hasogatni, vágni
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në hungarisht, tea në shqip
çaj në hungarisht