perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në hungarisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): negyedév, negyed, kerület, negyedóra, évnegyed
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në hungarisht, negyedév në shqip
çerek në hungarisht