perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në hungarisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): becsül, értékel, értékelni, méltányolni
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez çmoj, çmoj në hungarisht, becsül në shqip
çmoj në hungarisht

Fjalë të ngjashme

nuse 2014 le spot parfum original