perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abat në hungarisht

Fjalë: abat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): apát
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez abat, abate meaning, abate definition, abat stock, abat preng doci, abat oliba, abat në hungarisht, apát në shqip
abat në hungarisht