perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abstrakt në hungarisht

Fjalë: abstrakt (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): elvont, borús, kusza, tétova, zagyva
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez abstrakt, abstrakt sounds, abstrakt nevada city, abstrakt me, abstrakt marketing, abstrakt ikea, abstrakt në hungarisht, elvont në shqip
abstrakt në hungarisht

Fjalë të ngjashme

ceremony movie ves de ver tarjeta roj