perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në hungarisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): fanyar, sav, savas, savanyú
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në hungarisht, fanyar në shqip
acid në hungarisht