perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në hungarisht

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): savasság, savtartalom
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në hungarisht, savasság në shqip
aciditet në hungarisht

Fjalë të ngjashme

true detective thy passworda