perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në hungarisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (11): adminisztráció, beadás, kormányzat, igazgatás, igazgatóság, irány, kormány, kormányzás, tanács, törvényhatóság, vezetőség
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez administratë, administratë në hungarisht, adminisztráció në shqip
administratë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

syri i kaltër histori dashurie