perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në hungarisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): gazdálkodni, irányítani, küld, vezet
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez administroj, administroj në hungarisht, gazdálkodni në shqip
administroj në hungarisht