perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në hungarisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (10): ciklus, karika, kerék, kerékpár, körpálya, körül, tájban, csaknem, majdnem, körös-körül
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në hungarisht, ciklus në shqip
afro në hungarisht

Fjalë të ngjashme

projekt detyrë shtëpi në shitje