perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ai në hungarisht

Fjalë: ai (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): az
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez ai, airport, ai yori aoshi, ai weiwei, ai seu te pego, ai se eu te pego lyrics, ai në hungarisht, az në shqip
ai në hungarisht