perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në hungarisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): meghibásodás, üzemzavar, baleset, esemény, eset, incidens
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në hungarisht, meghibásodás në shqip
aksident në hungarisht

Fjalë të ngjashme

karakteristik benua amerika