perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në hungarisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): aktivitás, elfoglaltság, ténykedés, akció, bevetés, cselekmény, részvény, tevékenység, működés
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në hungarisht, aktivitás në shqip
aktivitet në hungarisht

Fjalë të ngjashme

jehonë ferati agjent tregetar