perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në hungarisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): gleccser
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez akullnajë, akullnajë në hungarisht, gleccser në shqip
akullnajë në hungarisht