perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

alpin në hungarisht

Fjalë: alpin (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): alpesi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez alpin, alpinresorts, alpine skiing, alpine bau, alpin sport, alpin motel, alpin në hungarisht, alpesi në shqip
alpin në hungarisht