perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në hungarisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (11): császárhús, szalonna, falszegély, folyópart, margó, part, szegély, tengerpart, perem, szeglet, oldal
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez anë, anë në hungarisht, császárhús në shqip
anë në hungarisht