perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anestezi në hungarisht

Fjalë: anestezi (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): érzéstelenítés, érzéstelenség
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez anestezi, anestezi uzmanı maaşı, anestezi teknikeri maaşları, anestezi taban puanları 2013, anestezi reanimacion, anestezi nedir, anestezi në hungarisht, érzéstelenítés në shqip
anestezi në hungarisht

Fjalë të ngjashme

një skeq ekonomia 12 element 115