perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në hungarisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): antik, ókori, ókor, régiség, öreg, régi, műemlék
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në hungarisht, antik në shqip
antik në hungarisht

Fjalë të ngjashme

varg pr