perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në hungarisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (10): eljár, gyártani, termelni, csinál, csinálni, készíteni, tenni, elkészíteni, előállítani, megcsinál
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez bëj, bëj në hungarisht, eljár në shqip
bëj në hungarisht

Fjalë të ngjashme

qarshi pakistan