perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në hungarisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): káromkodik, megfogad
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez betohem, betohem në hungarisht, káromkodik në shqip
betohem në hungarisht

Fjalë të ngjashme

planifikimi paraprak merrjap