perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bibliotekë në hungarisht

Fjalë: bibliotekë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): könyvtár
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez bibliotekë, bibliotekë në hungarisht, könyvtár në shqip
bibliotekë në hungarisht