perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në hungarisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): beszélgetés, társalgás, megbeszélés, párbeszéd, telefonbeszélgetés
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez bisedë, bisedë në hungarisht, beszélgetés në shqip
bisedë në hungarisht