perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në hungarisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): kereskedő, üzletember, kereskedelmi
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në hungarisht, kereskedő në shqip
biznesmen në hungarisht

Fjalë të ngjashme

ambush firearms