perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brymë në hungarisht

Fjalë: brymë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): dér, fagy, zúzmara
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez brymë, brymë në hungarisht, dér në shqip
brymë në hungarisht