perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në hungarisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): falszegély, folyópart, margó, part, szegély, tengerpart, perem, szeglet, ajak
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez buzë, buzë në hungarisht, falszegély në shqip
buzë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

kujtim laro kërkoj vend pune