perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

cili në hungarisht

Fjalë: cili (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): mindennap, milyen, amely, amelyik, melyik
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez cili, cili pica, cili eshte shteti me demokratik, cili eshte qellimi i jetes, cili eshte pseudonimi i profetit muhamed, cili eshte kryeqyteti i malajzis, cili në hungarisht, mindennap në shqip
cili në hungarisht