perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dërrasë në hungarisht

Fjalë: dërrasë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): palló, deszka
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez dërrasë, dërrasë në hungarisht, palló në shqip
dërrasë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

dituri natyre 3 mallkoj veten njom fm